Mans ceļš līdz Amalii radīšanai

Mani sauc Ligita un es esmu radījusi Amaliihandmade princešu pasauli. Kā viss sākās. Manī vienmēr ir bijusi vēlme veidot savu uzņēmējdarbību, bet bieži ceļā mums stāv bailes un savas komforta zonas atstāšana. 2018. gada vasarā bija mans liktenīgais pavērsiena punkts, kad aizgāju prom no stabila darba, lai mestos iekšā nezināmajā. Pirms tam, regulāri, domāju, meklēju idejas, kas būtu mans aicinājums. Kādu vērtību es varētu sniegt pasaulei. 

Visu laiku atdūros pret rokdarbiem. Man jau no bērnības patīk skaistas, romantiskas, meitenīgi apģērbi, kas atšķiras no masu tirgus. Kad ieraudzīju krāsainās tekstila bumbiņas, sapratu, ka ar tillu, tās tik ideāli saskanēs kopā. Meitenes varēs ne tikai izskatīties kā princeses gaisīgajā, kuplajā tilla kleita, bet arī rotaļāties ar kleitas starpniecību. Jūs tikai padomājat, kas par brīnišķīgu ieguvumu - meitenei gan būs svētku kleita, gan rotaļa. Bumbiņas bērns satver, virpina turpu šurpu, mīca pa pirkstiem, skaita, pēta krāsas un priecājas kā tas kustas līdzi. 

Bez šūšanas zināšanām, lecu iekšā nezināmajā. Izgāju 4 mēnešu kursus par šūšanas pamatiem un visu pārējo ieguvu pieredzes un pašmācības ceļā. Sākumā bija ideja radīt tikai bumbiņsvārkus un matu rotas. Pēc klientu pieprasījumu sāku eksperimentēt kleitu lauciņā.

Pirmos 2,5 gadus darbojos no mājām. Iekārtojusi savu darba vietu dzīvoklī, nelielā stūrītī. Tālāk spēru lielu soli un, joprojām, īrēju savas darbnīcas telpas Siguldā. 3 gadus darbojos pilnīgi viena caur kritumiem un kāpumiem. Visi šūšanas darbi, sociālie tīkli, idejas, sarakstes ar klientiem, mārketings, mājas lapa un vēl par 101 sīkumu atbildēju es. Tad notika nākošais klikšķis manā izaugsmē "impēriju neuzbūvēšu viena" un sāku veidot sadarbību ar šuvējām, kas papildina apģērba plauktus, lai es varētu vairāk koncentrēties uz Amalii attīstības stratēģiju. 

Ja tev ir ideja par kuru acis mirdz, noteikti realizē to. Ja tu ticēsi savai idejai un mērķtiecīgi iesi uz to (tāpat kā es), tev noteikti viss izdosies!

Lai lieliski un piepildāmi sapņi visiem!

Sazinies ar mums

Par jebkuriem interesējošiem jautājumiem, vēlmēm, individuāliem pasūtījumiem raksti mums. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk, orientējoši stundas laikā, darba dienās. Kontakttālrunis steidzīgos jautājumos 26228233, pasūtījumu veikšanai var rakstīt, WhatsApp.
Kontaktinformācija

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AMALII"

Reģistrācijas nr. 50203542471

Kontakttālrunis 26228233

Juridiskā adrese - Ošu iela 9-1, Augšlīgatne, Cēsu novads, LV-4108

Darbnīcas atrašanās vieta - Sigulda, Ausekļa iela 5.

E-pasts: [email protected]