Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).  Zemāk varat iepazīties ar distances līgumu, kurā atrunātas mūsu savstarpējās attiecības.

Lai koša iepirkšanās!

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs Amalii Sabiedrība ar ierobežotu atbildību, reģistrācijas nr. 50203542471
 Juridiskā adrese Cēsu novads, Augšlīgatne, Ošu iela 9-1, Latvija no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Vispārīgie noteikumi

 • Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.
 • Vispārīgs preču apraksts, sastāvs aprakstīts katrai precei individuāli.  Informācija par produktu var tikt mainīta bez brīdinājuma.
 • Daļa preču pieejamas izsūtīšanai uzreiz pēc apmaksas veikšanas, ko var apskatīties kataloga sadaļā "Gatavie produkti". Daļa preces tiek izgatavotas pēc pasūtījuma saņemšanas un tiks izgatavotas 7-10 darba dienu laikā.  Lai Pircējs uzzinātu precīzu piegādes laiku kādai no precēm, lūdzu, kontaktēties ar Pārdevēju rakstot uz epastu [email protected] vai sazinoties ar mums, izmantojot saziņu formu, sadaļā "Kontakti".
 • Gadījumos, ja pasūtītā prece nav pieejama vai radušās problēmas piegādē, tad Pārdevējs par to informē Pircēju vienas darba dienas laikā.
 • Produktu krāsas dzīvē var atšķirties no interneta redzamajām monitoru uzstādījumu dēļ. Tekstila bumbiņu un apdrukas izvietojums var nedaudz mainīties no bildē redzamajiem.
 • Produktu cenas katram produktam ir norādītas atsevišķi. Pārdevējs informē, ka cenas interneta veikalā ir mainīgas. Cenu, Pārdevējs, var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pircējs ir atbildīgs par korekti ievadītiem piegādes datiem.  Pasūtot preci, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar preces aprakstu, kopšanas instrukciju un visu informāciju, kas saistīta ar izvēlēto preci un ir publicēta preces aprakstā.

Komisijas maksas (starpbanku komisija u.c.), kas saistītas ar pārskaitījuma veikšanu  Pārdevējam sedz Pircējs. 

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 2- 10 darba  dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci savā bankas kontā.

Steidzamos gadījumos, ja Pircējam nepieciešama ātrāka izsūtīšana/nodošana, Pircējs par to informē Pārdevēju epastā [email protected], lai vienotos par iespējām veikt ātrāku izsūtīšanu/nodošanu.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no Pircēja izvēlētā piegādes veida.

Piegādes veidi ir: 

 • Augšlīgatnē vai Siguldā bezmaksas, saskaņojot saņemšanas laiku ar Pārdevēju;
 • Bezmaksas piegāde par pirkumu virs 70€ ar Omnivas starpniecību;
 • Ar Omniva starpniecību (Latvija) – 2.90€; 
 • Ar Omniva  starpniecību (Lietuva, Igaunija) - 7.00€;
 • Ar DPD paku skapja starpniecību Latvijā - 2.00€;
 • Piegāde Latvijas teritorijā izmantojot Latvijas pasta starpniecību , cena - 4.00 EUR;
 • Piegāde Eiropas Savienības valstu teritorijā, izmantojot Latvijas pasta starpniecību , cenas atkarīgas no LP sūtījumu cenu kalkulatora;
 • Piegāde ārpus Eiropas Savienības valstu teritorijas, izmantojot Latvijas pasta starpniecību , cena - cenas atkarīgas no LP sūtījumu cenu kalkulatora.

Pārdevējs neuzņemas atbildību par preču piegādes aizkavēšanos, kas saistīta ar Pircēja izvēlētā piegādes pakalpojuma sniedzēja kavēšanos. 

Gadījumos, ja piegāde aizkavējās no Pārdevēja puses, tad Pārdevējs nekavējoties informē Pircēju par pasūtījuma piegādes aizkavēšanos.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces vai samainīt to 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • prece ir lietota;
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
 • prece ir sasmērēta, saburzīta vai radušies citādi bojājumi; 
 • prece ir izpārdošanas prece vai prece ar atlaidi;

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.